Pracuji jako kouč metodou JIH s různými klienty a občas řeším téma, kdy za mnou přijde maminka, která by moc chtěla, ale nemůže otěhotnět. Mám teď velkou radost, protože velmi často je potřeba krom psychiky a srovnání energií podpořit i přímo tělo fyzické a dnes k tomu máme velmi kvalitní nástroj, který v mnoha přídech pomáhá a to jsou přírodní bylinné vložky TianDe a ženský čaj.

Protože toto téma řeším velmi často i s klienty po internetu, rozhodla jsem se o tom napsat všem, kteří řeší nepříjemný problém jako je nenaplněná touha po miminku. Třeba zrovna tohle pomůže právě i vám.

Co pomáhá z TianDe?

Je vhodné si dát 3 měsíční kůru, která obsahuje:

 

Energie bylin intimní vložky:

Doporučuji 2 – 3 balení

 

Energie bylin menstruační vložky: 2-3 balení

Ženský bylinný čaj:

Vložky Jemná péče 5ks:

Energie života: 10 kusů

Jak postupovat:

 1. měsíc: doporučuji začít s intimními vložkami Energie bylin, přejít pak na menstruační Energie bylin a po menstruaci opět pokračovat v intimních. V průběhu měsíce je fajn pít Ženský čaj – jedenkrát denně, nejlépe ráno, či dopoledne.

2.měsíc: pokračujete v intimních Energie bylin pár dní a přejdete na 10 denní kúru intimek Energie života (ty jsou na 24 hodin). A pokračovat energií bylin intimními a menstruačními.

Ve 3. měsíci opět intimní Energie bylin a Jemná péče.

!!! V případě potřeby a pocitů – lze kombinovat jinak – např. pokud by Energie života (jsou to úplně nejsilnější bylinné vložky) byly nepříjemné, je možné nahradit Jemnou péčí a pokračovat Energii života až ve 3. měsíci. Řiďte se vaším pocitem a komfortem. Někdy Energie života spustí výtok (je to forma čištění těla), nelekejte se, sám odezní.

 V čem jsou vložky tak účinné?

Za prvé jsou opravdu z přírodních materiálů, prodyšné a krásně savé, proto zaručují našim intimním partiím dostatečný zdravý komfort a zároveň obsahují bylinkové extrakty, které jsou vyrobeny Institutem čínské medicíny podle receptur starých více než 4000 let.

Umí řešit veliký počet intimních obtíží, harmonizovat ženský hormonální systém, dodávat energii.

Díky této kůře máme již několik narozených „TianDe miminek“ . Ráda se s vámi s některými příběhy podělím:

„Nemohla jsem půl roku otěhotnět, začala jsem se zajímat o kosmetiku TianDe, bylo mi doporučeno mnoho výrobků,tak jsem neváhala a začala používat jejich skvělé vložky a asi dva měsíce od jejich používání jsem otěhotněla,za mě super,doporučuji všem ženám.Ted se raduji z mé krásné dcery.“ Renata Zemanová

 

 

 „Krásný den všem, chci se podělit konečně se zkušenosti s ženském zdraví. Udělala jsem si intenzivní 3mesicni kůru vložkami energie bylin, které jsem zakončila 10denní kůrou vložkami energie života. Nakonec jsem vyzkoušela kůru i s jemnou péči a nefritky (vložky nefritová svěžest) mi pomohly na bolestivou menses a hned další měsíc, už menses nedorazila a čekám TianDe miminko. Už jsem i po screeningu vrozených vývojových vad a vše je v pořádku. Takže kdo ještě váhá, ať zkusí a nebojí se. Vložky nepomáhají jen k otěhotnění, srovnaly mi menses, bolesti, výtoky, mykózy, svědění, premenstruální syndrom.“ Petra K.