Toto téma mám dlouho v hlavě, ale otálela jsem o tom napsat. Možná jsem se styděla?

Sex je ale velmi důležitá součást našeho života a kvalitní sex, kdy my ženy si ho naplno užijeme, je troufám si říct mega důležité pro naše zdraví, pro naši psychiku i pro náš partnerský život.

Náš ženský klitoris má 8000 nervových zakončení, je to nejcitlivější orgán na našem těle vůbec a zasluhuje on, stejně tak naše vnitřní intimní prostředí opravdu pozornost.

Doporučuji pro nás ženy Voluptu – v podstatě bylinnou ženskou „viagru“.

volupta

Co je volupta?

Je to jemný intimní gel, který zlepšuje prokrvení pohlavních orgánů. Urychluje nástup orgasmu, celkově zvyšuje sexuální prožitek i intenzitu vnímání orgasmu, zesiluje smyslové vnímání a probouzí naše libido. Má také funkci lubrikačního gelu.

Má přírodní složení a působí na přirozené mechanismy sexuálního vzrušení. Má kumulativní účinek, to znamená, čím déle se volupta užívá, tím větší efekt žena pociťuje.

Nemá jen sexuální účinek, ale krásně pomáhá po stránce zdravotní.

Obsahuje kyselinu mléčnou, která je hlavní složkou vaginálního sekretu každé zdravé ženy a je odpovědná za rovnováhu intimní mikroflóry. Volupta pečuje o intimní mikroflóru sliznice a udržuje normální PH.

Obsahuje také panthenol a alanotoin, tyto látky zjemňují sliznici, hydratují a zabraňují vzniku podráždění.

Volupta také přispívá ke zlepšení tonusu pánevních svalů. Což je pro nás ženy velmi důležité. Nemalým plusem je, že je vhodná i pro stimulaci a zpestření pro naše partnery a celkový sexuální život.

Sex a Tiande, to je jednoznačně volupta 🙂

Musím sama říci, že volupta se stala důležitou součástí našeho sexuálního života. Prý stačí malý kousek velikosti lískového oříšku. Ze své zkušenosti bych řekla – čím více volupty najednou, tím větší sranda i zážitek pro oba :-). Velmi na ni oceňuji i zdravotní stránku – pokud cítím jakékoli vnitřní nepohodlí – Volupta i zde pomůže.

Vyzkoušejte a dejte vědět :).

Více zde: nakupuj-tiande.cz