Stárnutí – všichni stárneme, je to přirozený stav. Nalejme si čistého vína, není to úplně libý pohled, zvláště, když se cítíte na 15 a zdrcadlo Vám vypovídá o něčem jiném. Gravitace je neúprosná, víčka povadlá, přesto – může to být opravdu lepší a s péčí o sebe je omlazení opravdu účinné.

Jak chcete vypadat v budoucnu? Nenechávejte to náhodě. V rukou to máte právě teď…

Ale: nečekejte, že omlazení půjde samo a bez vás. Tak nefunguje opravdu nic.

1.) Důležitý je Váš záměr – že se chcete cítit lépe, vypadat mladší a krásnější.

2.) Je pro to třeba něco dělat a povím Vám dle zkušeností mých a našich zákaznic co :).

Hydratovat Vaši pleť – každá kosmetička Vám poví, že je potřeba se kvalitně starat o Vaši pleť. Důležité je hodně pít (vodu, nejen kafe a víno 🙂 ) a také dát si kvalitní péči.

Chápu, že většina žen je pro sebe až na posledním místě (rodina, děti, práce…). Ale – pokud se naučíte pár triků, budete se cítit lépe, šťastněji a věřte, vaše okolí to také ocení. Šťastná a spokojená žena – rovná se šťastné její okolí. (Nečekejte, až se něco stane, začněte sama.)

Mám vyzkoušené, že pokud pravidelně používate TianDe – po pár měsících jste viditelně mladší, krásnější a okolí to na Vás pozná. (Na zákaznicích si všímám zdravější mladší pleti, bohatších hustších krásnějších vlasů. Samy mi to potvrzují.)

Jak to máte s pravidelností?

Můj osobní problém je, že neumím dodržovat pravidelnost v péči o sebe. Učím se to. A všímám si, že tento problém nemám jen já. Pokud mi někdo říká, že Tiande nefunguje, dojdeme k jádru pudla – na poličce se to na nás nenamaže :).

Zvládat dávat na sebe tonikum, krém, oční krém – upřímně? Už tohle je pro mne někdy náročné. Lehčí je, že s TianDe vidím výsledky, takže mi to dává smysl a motivaci pokračovat. Hlavně jsem zjistila, že když se dokopu o sebe pečovat, cítím se vážně krásně a je to na mne i vidět.

Vypadat mladší a cítit se tak, není jen o krémech  (Více o péči o pleť v tomto článku). Je to hodně o myšlení, postoji, i stravě. A z tianDe máme další pomocníky. K omlazení máme intimní bylinkové vložky. (Píši o nich i v jiných článcích).  Bylinky se vstřebávají přes sliznici a upravují ženský hormonální systém, působí harmonizačně i na nervovou soustavu, dodávají energii, pozastavují stárnutí. Umí řešit velké množství ženských intimních problémů a jako nemalý bonus – dodávají vitalitu.

 

Nedávno mi zákaznice říkala:

„Tak jsem tomu nevěřila, dala jsem si intimní vložky energie bylin a měla jsem tolik energie, že jsem uklidila 3 baráky. Dneska chodím a kamarádkám básním o vložkách, manžel si ze mně dělá srandu, že je propaguju.“ Není jediná.

V TianDe nejsou jen vložky, je zde i jednoduchá detoxikační kúra. Nalepíte si na nohy náplasti, vypijete lahodný bylinkový čaj na játra a ledviny a opět odvedete toxiny. Ve sprše místo sprchového gelu použijete sůl z mrtvého moře. Nic složitého. Výsledek? Stojí za to.

Omlazení

Není to přes noc. Je to pravidelná péče o sebe. Zabere Vám každý den pár minut. Ráno vyčistíte obličej, nanesete krém, večer vyčistíte obličej, dáte občas sérum, masku, dáte si intimní bylinkovou vložku. Ve sprcháči si na sebe nanesete sůl, uděláte si mikropeeling, spláchnete, odvedete povrchové toxiny, harmonizujete se, dodáte si energii. Zaručuju Vám, pokud si budete věnovat několik minut denně (později zjistíte, že chcete i více), budete se cítit skvěle.

TianDe používám 2 roky a naučilo mne o sebe pečovat. Výhodou TianDe je, že má vysoké procento účinných látek a tyto látky aktivují naše buňky a probouzejí je k životu. V krémech, šamponech, produktech pro zdraví. Nestojí to ani více peněz (protože drogerii kupujeme všichni a TianDe kvalita versus cena – stojí to za to).

 

Rychlý efekt omlazení v obličeji:

Pokud chcete rychlejší a viditelný efekt omlazení v obličeji – doporučuji k vaší vybrané pleťové řadě z TianDe 14 denní kúru pleťových masek.

Užasné je, že to jsou plátýnka (máme i gely), která si nanesete na vyčištěný obličej, poležíte si 20 min a sundáte – nic složitého). Aplikujte 2 stejné masky 2 večery po sobě a pak si dejte jinou (Tedy 14 masek, 7 druhů).

A uvidíte sami. Vyzkoušejte TianDe (nestačí jednou), ale pravidelně. A povíme si :).

(P.S. Na hodně viditelný efekt má TianDe ještě nanokorektory a jako novinka přišel Photoner 3D, přístroj s fotochromatickými a ultrazvukovými účinky. Sama zatím ale nemám vyzkoušeno, od zákaznic jsem slyšela, že i tohle funguje.)

Je pro Vás zbytečné kupovat TianDe za naše plné eshopové ceny. Ráda Vám zřídím kartu zákazníka, kde budete mít Váš účet a o více než 1/3 nižší ceny na vše, dárky a další výhody. O své zákazníky se staráme :). Napište mi.