Zdravá a krásná prsa – troufám si říct, požadavek každé ženy. Mastopatie, rakoviny… Dnes velké téma plné obav. Jak si zachovat zdravá prsa? Určitě je mnoho receptů, jeden pro Vás nyní máme.

Číňané mají přes 3000 let starou recepturu, jak pečovat o zdraví žen (i u mužů na prostatu). Skrze TianDe k nám přichází velmi účinná receptura daná do masážního olejíčku s názvem “Tajemství blahodárných vrcholů”. Olejíček je velmi silný, zlepšuje krom zdravotní stránky i estetickou – zvyšuje kvalitu pokožky (vhodné i na povadlá prsa), je ale i pro celkové zdravé poprsí, dokonce je účinný i při mastopatii.

Co to je mastopatie?

Mastopatie je nezhoubné onemocnění prsu (hrbolky, bulky). Podstatou jsou změny v mléčné žláze způsobené hormonálními vlivy. Pokud něco takového u sebe objevíte, je určitě nutné zajít k lékaři, aby se vyloučila jiná onemocnění (např. rakovina). Pokud se jedná skutečně o mastopatii, doporučuji TianDe olejíček a také ženský bylinkový čaj (působí nejvíce na ženské poprsí a na lymfatický systém).

Naneste 4-5 kapek oleje masážními pohyby ráno a večer na pokožku prsou. Doporučuje se používat 2-3 týdny, po týdenní přestávce je možné masáž opakovat.

Olej spolu s ženským čajem čistí lymfatické podpaží uzliny, je to i dobrá prevence nádorových onemocnění. Pro celkovou hormonální harmonizaci doporučuji i vložky energie bylin a klidně kůru energie života. (Je možné využít balíček pro ženské zdraví). Bylinkové vložky se vstřebávají sliznicí do těla a podporují a srovnávají ženský hormonální systém. Jsou účinné i při řadě obtíží intimního charakteru.

Pokud máte nějaké dotazy, neváhejte se na mne obrátit. Pokud by Vás zajímala VIP zákaznická sleva, kontaktujte mne, ráda Vám ji obratem zřídím. Přeji krásné dny, hodně lásky a pevné zdraví.

Irena Marek Brejchová

e-mail: irena.brejchova@nakupuj-tiande.cz