Inkontinence, problém mnoha žen. Paradoxně, i dost mladých žen má potíže s inkontinencí po porodu, jen se o tom bojí mluvit.

U starších žen je inkontinence velmi rozsáhlé téma. Nejsem lékař a nemám řešení pro každého, vím ale, co může opravdu pomoci. Zabralo to mé mamince i dalším ženám, kterým jsem to poradila. A i odbornice na pánevní dno se mnou souhlasí.

Pánevní dno jsou svaly, které časem ochabují. Pomáhá cvičení spojené s dýcháním, které dokáže pánevní dno zpevnit. Velmi ale také pomáhají bylinkové vložky TianDe.

Setkávám se s tím, že mi ženy říkají, že vložky nepotřebují – už přece nemenstruují! A nedokáží pochopit naše TianDe bylinkové vložky – dokud nevidí a nezkusí.

TianDe intimní vložky jsou opravdu báječné. Jsou z přírodního materiálu a obsahují byliny, které harmonizují ženský hormonální systém a zpevňují pánevní dno.

V některých kulturách si ženy sedají nad bylinný kouř a nechávají se „vykuřovat“ (Musím se tomu slovu smát 😊, ale je to tak – sedí nad dýmem nahé a intimní partie ovívají bylinami.)

V TianDe máme ještě efektivnější řešení v podobě bylinkových vložek.

Mé mamče jsem doporučila tříměsíční kúru vložek energie bylin, do toho si nasadila desetidenní kúru jemné péče a pak energie života. (Lepila si je přes inkontinenční vložky.) Po třech měsících mi hlásila velké zlepšení a přestala inkontinenční vložky nosit. Pokračovala TianDe vložkami. Po deseti měsících mi napsala: 10 měsíců pro mne jako 10 let zpátky – skoro bez problémů. Po roce jsem se ji zeptala, zda se ji to nevrátilo, nebo jestli je vše v pořádku – prý je vše v pořádku.

Zkoušela to i moje babička, ta ale prohlásila, že jí doktor řekl, že jí už nic nepomůže, že je moc stará a nechala to být. Nevím, jak by to fungovalo u babičky, to jsme bohužel nezjistili, ale další ženy si vložky také moc pochvalují.

Pokud máte potíže, určitě zkuste! Některé ženy vložky ze začátku pálí, některé hlásí hned příval energie a jsou z nich okamžitě nadšené. Zkuste si je a pokud pro Vás budou na začátek intenzivní (nezatracujte je – hřejivý či chladivý pocit je u nich v pořádku.)

Pokud ještě nemáte VIP slevu na TianDe, aby nákup vložek pro Vás byl jednodušší, ozvěte se, slevu zařídíme a poradím Vám, co přímo pro Vás. Stačí kliknout ZDE – přímo na messenger se mnou. Krásné dny, přeji.