Hodně komunikuji s lidmi a slyším, jak mi s ucpaným nosem mluví v telefonu, doporučuji jim produkty výborné při rýmě. A pak mi lidé zas volají a říkají, jak jim to pomohlo, tak jsem si říkala, že se to může hodit všem :). Takže:

allergy-18656_1920

Jak být co nejrychleji fit a zdraví?

Aneb “babské rady”, které se mně a mnoha lidem osvědčily. (Nejsou to lékařské recepty, tak doufám, že tímto neporušuji evropskou legislativu, kdy vyjadřovat se o jakýkoli i bylinných produktech, že jsou léčivé – je zakázáno – to tímto článkem tedy neříkám.

Recept, jak nejrychleji “ukuchtit” zdraví :-D. Jen jsou to tipy a rady, které prostě mohou zafungovat :-)

Vystačíme si tentokrát “jen” s naší kosmetikou TianDe.

Potřebujete:prirodni krystal

Přírodní vulkanický krystal (je to sice deodorant, ale říkáme mu mezi babskými řečmi: “domácí lékárnička”)

wutongFytonáplasti – bylinné náplasti TianDe (máme několik druhů, Wutong, Jian Kang, Tie Gao, Dong Feng, Rýžové pole) – sáhněte po těch, které máte doma (pokud nemáte – dejte vědět, ráda dodám, na rýmu doporučuji zelené JIAN KANG)

Intimní vložka Energie života (tentokrát jako bylinný obklad)energie-zivota

Co s tím? Postup “vaření” při nachlazení :):

Krystal (který má úžasné použití jinak jako deodorant) dejte na cca 20 s do vody, z toho si utvoříte roztok ke kloktání. Nejen mne se osvědčilo. Hodně lidí mi již hlásilo výborný účinek (Mám vyzkoušeno nejen na bolest v krku, ale afty, i opar – zabírá mi to také)

Náplast rozstříhejte na kousky a při rýmě – nalepte si proužek přes nos. Malý čtvereček na místo pod nos – je tam bod (dle tradic čínské medicíny, který ještě před nalapením 25 krát stimulujte. A pak čtvereček nalepte. – kamarádka nalepila malý čtvereček své malé holčičce a úžasné, pomohlo. Stejně tak našemu Kryštůfkovi.

Náplasti jsou i vhodné při bolesti hlavy (zezadu na krk, a malé čtverečky na spánky).

Pokud Vás bolí něco na těle – či máte oslabení, můžete také podpořit nalepení náplastí.

A na co jednorázová vložka Energie života? Dejte si ji jako obklad na krk, či na hrudník (na průdušky). Vhodné i pro děti – stačí pro ně bohatě půlka…

Na hrudník při kašli a oslabení je výborné mazat také Slaviton. Je to bylinkový gel, který obsahuje kafr, třezalku a spoustu dalších bylin. Původně je na křečové žíly, ale právě díky mnoha bylinám má využití i při nachlazení a bolesti hlavy. (Používáme i pro děti)

Je to univerzální prostředek a momentálně nejprodávanější produkt TianDe v České Republice, pokud poznáte, pochopíte proč.

A samozřejmě horký čaj, z TianDe při nachlazení je výborný zázvorový.

zazvorovy-cajPřidejte si k němu 1 kurkumu, 1 hřebíček, med, citrón a dejte dle chuti množství čaje (někdo zvládne celé balení, mne vyhovuje ani ne půlka).

Pro podporu imunity doporučuji pro toto období Tibetský sběr, na podporu orgánů. A ODPOČÍVAT :).

A jak je to s tou detoxikací?

Je vhodná na podzim a na jaře, já používám detoxikační náplasti na chodila (Jsou možné použít i při problémech na těle – při otocích výborně vytahují vodu, při kašli klidně dejte přímo na hrudník.) a piji zmíněný Tibetský sběr a čaj na játra. Proč tyhle? Protože jsou sbírány v nejčistších obldetoxikacni-naplastiastech světa dle tradic východní medicíny a jsou opravdu dělány i tak, aby byly chutné – tzn. jsou nejen fungující, ale i báječně chutnají! 🙂


P.S. Prosím vás, pokud máte přetrvávající potíže a třeba angínu, tak leťte k doktorovi, ať vám nasadí klidně antibiotika… Někdy babské rady prostě už nestačí!!