Více než půl roku používám přírodní produkty pro zdraví a krásu z čínsko-tibetské medicíny, čím dál více mne oslovuje filosofie čínské medicíny a začíná mi docházet jedna obrovská důležitá rozdílnost našich kultur a filosofií.

Sama se věnuji vědomému tvoření vlastní reality a jsem spoluautorkou metody JIH. Sama učím, čemu dáváme pozornost, to sílí. Ale sama jsem velmi prorostlá naší kulturou a myšlením a díky TianDe (produktům z čínské medicíny) mám obrovské JO-AHA o zdraví a chci se s vámi o něj teď podělit:

Naše kultura vnímá fyzické tělo, až když je nemocné, až když má problém. Západní medicína se opravdu snaží a dává mnoho koncentrace na to, aby tělo nemocné nebylo – dělá se vše proti nemoci. (A tolik toho opravdu umí!! ALE…)

Když se zaměřujeme na nemoc… Víte, jaký je výsledek?

Všímáte si také, že v naší společnosti není opravdu moc zdravých jedinců?

Sama jsem si uvědomila, jak jsem navyklá dávat pozornost různým neduhům, ale neoceňuji fungování těla jako celistvosti.

Ve východní kultuře se pozornost věnuje naopak více zdraví. O tělo se stará na podporu zdraví.

Na co zaměřujeme pozornost, to v našem životě sílí…

Vidíte to se mnou?

A teď pojďme více do hloubky:

Sama, když jsem pohlédla poprvé do katalogu TianDe – viděla jsem v ní „jen“ velmi kvalitní kosmetické řady… Dnes po více než půl roku používání mi padá čelist… A dochází mi mnohem hlubší důležité souvislosti…

V TianDe mnoho produktů je podle tradičních bylinných receptur – bylinné náplasti – u nás v katalogu přeložené pro naši kulturu – na bolest. Ony opravdu fungují na bolest, mnohokrát mám vyzkoušené na mnoho potíží. Ale také podporují a narovnávají energetické meridiány v těle, rozproudí energii a fungují pro zdraví.

Sama jsem při seznámení s TianDe fungovala tak, že jsem si vzala fytonáplast, když něco bolelo. Když nebolelo, zapomněla jsem na ni… A měla jsem tendenci své tělo vůbec neřešit. ALE díky TianDe se toho mnoho v mém životě změnilo a mění. Nejen, že si přijdu mnohem krásnější žena (používám krémy a šampóny z TianDe), starám se o sebe, ale roste moje síla a zdraví fyzického těla.

Přemýšlela jsem, jak to? NO ano!! Vždyť se zaměřuji na podporu zdraví!!! Začíná to už u myšlenek, ale tím to nekončí. Moudrost je konání :).

Používám bylinné silně koncentrované čaje na podporu orgánů a detoxikaci, bylinné vložky a bylinné náplasti. Solné koupele – protože dle čínské medicíny zdraví začíná od nohou. Dále detoxikační náplasti, které vytahují nečistoty z těla…

Objevuji další taje a souvislosti:

Např. pleťová maska perlový prášek – u nás certifikovaná jako pleťová maska má nejen omlazující účinky, ale dle tradiční čínské medicíny má tolik protizánětlivých účinků, že se v Číně běžně užívá na mnoho záležitostí – užívá se tam do pití, jídel, i na tělo. Západní medicína neuznává.

Bohužel mnoho produktů pro zdraví, které se běžně používají v TianDe v Rusku, k nám ale nesmí… Neprošly naší tvrdou certifikací…

Došlo mi, že přestávám na TianDe nahlížet jako na „běžné“ produkty, ale jako na možnost, jak se nejen obohatit a podpořit zdraví – ALE JEDNODUŠE – BÝT ZDRAVÝ.

TianDe opravdu dokáže vyřešit i mnoho potíží.

Jen v naší rodině: Co vím u mnoho produktů další účinnosti, došlo mi, že jsme více než půl roku nemuseli navštívit lékárnu, a to ani při nachlazení, virózách, bolesti zad. Vím totiž, na co které produkty použít – v katalogu se to ale kvůli přísnému farmaceutickému lobby opravdu nedočtete… Výhodou prodeje MLM – předáváme si to ústně. 🙂

Několik mých klientek, co nemohly hodně dlouho otěhotnět, po používání bylinných vložek otěhotněly. Či si vyřešily jiné intimné obtíže.

Jedna moje blízká příbuzná, trpící inkontinencí dosti rozsáhlou – se po 3 měsících používání bylinných vložek (a po intenzivní kúře) přestala počúrávat – bez legrace. Její nadšená slova, že se v noci vyspí, že nechodí třikrát v noci na záchod a přes den stačí s malou intimkou, po tolika letech – je pro ni balzám – a i pro mě… Navíc dle jejích slov má mnohem více energie, cítí se i lépe po psychické stránce.

Dle dalších komentářů spokojených žen, TianDe vložky patří mezi opravdu nenahraditelné produkty. Sama jsem jedna z těch žen.

Sama hluboce děkuji TianDe a vrhám se nakoupit soli na tělo, nohy, čaje, jarní kúru a těším se z toho, že se mohu mému tělu věnovat ve chvíli, kdy je zdravé a podporovat zdraví…

Dochází mi, že TianDe ukrývá tolik tajů, že mnoho jich ještě netušíme.. Samotné mi dochází, že jsem nedoceňovala význam některých produktů a více na ně koukala povrchněji a po některých sahala velmi často za 5 minut dvanáct… Od teďka je to jiné…

Prostě jsem zdravá. Protože čím více se zaměřuji na zdraví, tím prostě zdravější budu… „Kde je světlo.. tam tma nemůže…“

P.S. Nechci se tímto článkem jakkoli dotknout našeho lékařství – vážím si, co všechno umí. A nechci říct, že TianDe je lék na všechno – není – není to hlavně lék – jsou to produkty podporující zdraví a krásu. A v tom jsou také tak vyjímečné.

Zajímá vás TIANDE? Staňte se VIP zákazníkem a získejte opravdu výhodnou slevu a další bonusy. (Více o tom ZDE)

Pokud Vás tato oblast zajímá i více, je možné se vzdělat a této oblasti se věnovat i pracovně, je to překrásná smysluplná práce (více o tom zde).

Chcete rovnou nakupovat bez slev a výhod?

Přejděte rovnou na náš eshop:

http://nakupuj-tiande.cz/