Zažila jsem roky, kdy jsem pobíhala po nákupním centru 24. prosince dopoledne a sháněla vánoční dárky. Zažila jsem roky, kdy jsem se zařekla a začala jsem shánět o 2 měsíce dřív. Pak jsem na ty dárky zapomněla a kupovala jsem další znovu před Vánoci :-D.department-store-1778719_1920

Minulý rok jsem už s dárkami měla menší problém a letos je to ještě jednodušší. Protože – není univerzální a jednodušší dárek než TianDe.

Proč?

TIP NA DÁRKY

Nakupujte chytře, levně a hlavně efektivně!

bag-for-gifts-2927962_1920

Znáte, jaké to je, kupovat vánoční dárečky pro babičky a dědy, když už v podstatě všechno mají a nevíte, co jim koupit? Tak aspoň pro mne to byl vždycky problém – ALE – bylinné náplasti na bolest a bylinné fytogely – jsou opravdu jednička a musím říct, že se hodí úplně každému – natož prarodičům.

Pro chlapy máme luxusní pánský sprchový gel s koloidním stříbrem, voňavé parfémy za skvělou cenu a náplastmi proti bolesti pánové také nepohrdnou. A to nemluvím o produktech na holení, po holení… Navíc, všechny tyto produkty jsou teď v akci.

Ohledně žen – zde máme tolik nádherných produktů – od krémů na krásnou mladistvou pleť po šampóny, balzámy a hýčkání sebe samé, že maminky, babičky, sestry, manželky, kamarádky zajisté ocení.. Jednoduchý luxusní balíček je např. ZDE.

A pro sousedky či známé? Také znáte, jaké to je, když chcete někomu dát maličkost, nechcete utratit velké peníze, ale zas nechcete dávat opravdu blbost? Sloníky na poličkách nejsou už úplně „in“ :-). Tak tady stačí udělat balíček max. do 100 Kč – krémík na ruce s maskou na ruce či maskou na pleť. Dáte do kousku celofánu s mašlí – luxusně vypadá, udělá radost i velký užitek a prach na něm neulpí!! 🙂

thumb__dsc0071_1024

 Letos mám ježíška vyřešeného. Je pravda, že pro naše malé prďolky zajdu do hračkářství – ale z Tiande také dostanou – medvídkovou žinku, pastu, krásné dětské mýdlo (dětská sada ZDE) a naše mladá slečna dostane holčičí parfémek :-D.

Vyzkoušejte, nebudete litovat :). Jukněte na náš eshop: nakupuj-tiande.cz

A pokud jste z Ústí nad Labem či okolí!! Přijďte ve čtvrtek na VÁNOČNÍ AKCI TIANDE 14.12. přímo na naši prodejnu TianDe (Velká Hradební 2, Grand, 2.patro). Čeká Vvs zde další 5% sleva na vše, nákup vám hned zabalíme do luxusního vánočního balení a ještě získáte možnost vyhrát překrásnou vánoční cenu!! 🙂

(Pokud chcete poradit, či nakupovat celoročně se slevou – zřídím Vám VIP slevovou kartu – ozvěte se mi – tel. 778089910)