Až na doraz!! Takhle jsme se cítili během posledního červencového víkendu, kdy jsme stěhovali a připravovali nové prostory TianDe prodejny. Během 35 stupních Celsia, kdy jsme měli ohraničený čas a před námi slavnostní otevření 1. sprna. Věděli jsme, že to prostě musíme dát…

Zdálo se, že nemáme tolik produktů, ale když jsme dávali do krabic, zjistili jsme, že jich máme fakt hodně. Když jsem zavřela oči, viděla jsem produkt za produktem – krabice a TianDe :-D. Mělo to různé fáze – od pocitu nadšení, do stadia: „Nehodnotím, nehodnotím.“ Do stadia: „Umřu!“

Dostala jsem do toho měsíčky a i když je mám díky TianDe vložkám už bez problémů, tentokrát v tom fyzickém vypětí jsem byla na omdlení. Ležela jsem na bednách a bylo mi vše jedno. Moje krizovka, ze které jsem se šla vyspat, byla v sobotu odpoledne.

V neděli měla krizovku moje mamka, byla podrážděná a velmi výbušná. Musím říct, že ustát ji byl pro mne nadlidský výkon, abych na ni zbytečně nevyjela, chápala jsme, že je fakt přetažená.

Vnímat lidské pochody našeho týmu, kdy jsme spolu byli od rána do noci v dost velkém zápřahu, bylo opravdu zajímavé 😊. Máme ale opravdu báječné lidi kolem nás.

S mým mužem i malým synem jsme si opět prošli, co nás nezabije, to nás posílí 😊 a 1. srpna jsme s hrdostí a láskou vítali nové zákazníky. Máme z našeho díla obrovskou radost, protože se to fakt povedlo! Dostali jsme od pana ředitele Vladimíra Strokatova Certifikát a oslavili to s velkou parádou!

Vítáme Vás v Ústí nad Labem na Mírovém náměstí v OD Sever v 1. patře a pokud k nám nemůžete zavítat, zkuste náš eshop www.nakupuj-tiande.cz – s láskou a pečlivostí pro vás zabalíme TianDe balíček, aby jste si mohli TianDe se vším všudy užít 😊.