Jakto, že vypadám o tolik mladší?

V průběhu 3 měsíců se mi třikrát stalo, že po mne chtěli ukázat občanský průkaz, když jsem si objednávala, či kupovala alkohol. Naposledy teď v restauraci. Vždy koukám velmi nechápavě, než mi dojdou souvislosti. Nevěří mi, že mi není 18!  🙂

Čemuž se vždy velmi směji a ještě úsměvnější mi to přijde, protože se mi to nestalo 10 let a v poslední době už třikrát na různých místech. Dokonce jsem paní prodavačku dostala do takových rozpaků, kdy se mi celá rudá omlouvala… A já ji odpověděla: „To je ten nejlepší kompliment, co jste mi mohla dát!“

Přemýšlela jsem, co se v mém životě změnilo? A došlo mi to! Používám přírodní kosmetiku TianDe, která prostě funguje. A zde se chci podělit o mé tajemství mladší pleti.

Moje pleť je velmi suchá a byla více vrásčitější, než u vrstevnic v mém věku (je mi 31 let), proto jsem byla za produkty TianDE opravdu moc ráda. Navíc má pleť je velmi citlivá, o to více jsem za TinDe ráda, protože krémy nejen pomáhají, ale také je krásně snesu a nemusím platit za drahé krémy.

Co používám?

1.)    Vyčistím si pleť. Doporučuji mycí gely či mléka. Já sama miluji Green Tea, či mořské řasy.

myci-gel-morske-rasy

2.)    Použiji tonikum. Báječné je pro mne z Hadí řady – je velmi hutné, má vlastnosti až séra. Krásně dočistí a vyživí pokožku, báječně voní

hadi-tonikum

3.)    Ráno či večer DENNÍ / NOČNÍ krém

4.)    Oční krém – kolem očí opravdu doporučuji oční krém – pleť zde má jinou jemnější strukturu a krém na pleť se zde ne tak dobře vstřebává (stejná struktura je i nad horním rtem)

 colagen-active-ocniocni-oveckovy

TOHLE je důležitý základ, který dřív byl pro mne opravdu nepředstavitelně složitý. Dnes pár sekundová záležitost s úžasným efektem – investuje do sebe čas a energii – vaše pleť vám to vrátí!! 🙂

 A ještě něco navíc pro ty, co se chtějí hýčkat

5.)    1 krát týdně peeling – mám moc ráda ovečkový (z ovčí placenty, úžasný je i z řady Zhenfei – je báječný i na pigmentové skvrny (či přírodní houba KONJAC – umí mikropeeling – několikrát týdně)

6.)    Když mám chuť – dám si energetickou emulzi z řady ZHENFEI a jednou za čas „rybičky“ – určitě tento luxus doporučuji pro vyzrálejší pleť

 serum-na-plet

Co jsou „rybičky“?  Vyživující sérum s pravým hedvábím:

OBSAHUJÍ 40% HEDVÁBÍ A MNOŽSTVÍ BIOLOGICKY AKTIVNÍCH LÁTEK JE 10X VĚTŠÍ, NEŽ V KRÉMECH..

Balení obsahuje 30ti denní kůru, která pomůže vyhladit vrásky, rozzářit pleť, dodat hloubkovou hydrataci a pleť zanechává hebkou a dokonale sametovou

7.) Hýčkám se čas od času pleťovou maskou – v TianDe je neuvěřitelná nabídka opravdu za pár korun

JAKOU ŘADU použít???

Upřímně? Každá jsme (já a mé kolegyně) používaly z TianDe jinou řadu a každá měla výborný efekt. Pleť zářivější, hydratovaná, vyživenější, zdravější.

U všech? Hladší pleť a méně vrásek (Odhadem o 30% – 50% – dle věku). U starších kolegyň i povadlé a povislé tváře získaly viditelné zlepšení). Mne samotné začaly mizet vějířkovité vrásky kolem očí, tváři. Zůstala mi vráska – rýha na čele (Na zmenšení použiji ještě NANO korektor z TianDe – o tom zas příště)

Já jsem na začátku začala výbornou řadou s ovčí placenty – je hutnější, na zimu určitě skvělá, i pro suchou pleť. Patří mezi nejlevnější. Po pár dnech jsem začala vidět efekt. Po 2 měsících užívání větší. Zkusila jsem hadí řadu (úžasná), dnes jsem zůstala u Marine Collagen – která obsahuje přírodnější mořský kolagen (a je opravdu báječná).

TianDe obsahuje řady pro všechny typy pleti veškeré věkové kategorie. Pokud potřebujete poradit, moc ráda doporučím.  Pro starší pleť doporučuji Zhenfei, Collagen Active, Marine Colagen (starší pleť ztrácí kolagen, je fajn pleti dodat) Mí klienti jsou moc spokojení i s hadí řadou, Tibetan Herbs, Aloe Vera, aj. – také prostě fungují.

Upřímně? Když by mi někdo řekl, že se budu dnes o sebe takto starat, vysmála bych se mu. Byla jsem ráda, když jsem se namazala krémem ráno, večer. Ale… Stojí to za to. Zabere to opravdu pár minut a také je to komplet vše za cenu, za kterou jsem dříve měla tak 2 krémy.

TianDe je opravdu láska – není to jen o produktech, ale s TianDe se začnete o sebe starat, dávat si péči a lásku sobě… A to je neuvěřitelný.

P.S. V TianDE je většina krémů 35+, ale opravdu jsou pro všechny věkové kategorie. Mé 50.leté kamarádce TianDe také krásně funguje.  Viděla jsem 80. letou paní z firmy TianDE vypadající na 60. A jiné lidi, co dlouhodobě používají TianDe. Opravdu byste jim jejich věk neuhádli :). A co teď?

Stáhněte si katalog (ZDE), nebo se přímo podívejte na náš ESHOP,ale než začnete nakupovat, určitě mi NAPIŠTE. Ráda zodpovím Vaše dotazy a zřídím VÁM velmi výhodnou VIP slevu na všechny produkty TianDe 🙂.