Jmenuji se Irena Marek Brejchová, mou hlavní náplní je pomáhání lidem. Nyní přes kosmetiku TianDe.

Péče o tělo pro mne nebyla až tak důležitá. Avšak tělo mi začalo ukazovat, že je opravdu důležité se neodbývat. A s přibývající sebeláskou a hodnotou k sobě samé jsem si uvědomila, jak je úžasné se hýčkat. Dopřávat si krásné věci, dopřát si čas i prostor pro sebe a své tělo.

Když přišel katalog TianDe a člověk, který mi vysvětlil, co jsem potřebovala, líbilo se mi, že mohu opět objednat přes internet, ale s lidským přístupem a to vše v jednoduchosti, kvalitně. Poté jsem zjistila, že účinky této kosmetiky se nedají srovnat s tím, co jsem zatím zkusila.

Zamilovala jsem se. Zamilovala jsem se do přírodních vložek bez ropných derivátů a odpadních látek (co se běžně nachází ve vložkách na trhu), zamilovala jsem se do šampónů, po kterých mám krásné jemné silné vlasy. Miluju masky, krémy, i vyhlazující produkty, které opravdu fungují. Musím říci, že s kosmetikou TianDe se opravdu cítím více ženou, cítím se mnohem lépe. Důležité je, že jsou zde produkty pro celou rodinu, které nám každodenně usnadňují život. Katalog Tiande

Začala jsem se kosmetice věnovat naplno pracovně, po půl roce se ke mne připojil i můj manžel a založili jsme Servisní centrum TianDe v Ústí nad Labem a celorepublikový eshop: http://nakupuj-tiande.cz/

Jsme zde pro vás. Můžete si od nás objednat kosmetiku, nebo se můžu stát vaším průvodcem v profesní cestě kosmetiky TianDe. Tvořím tým zajímavých lidí, který rozšiřuji a vítám aktivní a schopné lidi, co se nebojí pracovat a jít za svými sny.  Více o tom ZDE.