Spoustu let jsem se trápila velmi bolestivou menstruací. Řešila jsem to mnoha způsoby, přesto jsem vždy skončila první 2 dny na brufenu. A byla ráda, že to přežívám.

Mamka mi říkávala, počkej, po porodu to bude lepší. Lepší to tedy bylo, stejně ale žádný zázrak. Pomohly mi až tyhle vložky, i když ze začátku jsem tomu moc nevěřila. Dneska na ně nedám dopustit a pomohly tolika ženám od bolestivé menstruace a dalších intimních potíží, že je mile ráda doporučuji dál.

Co na bolestivou menstruaci?

Je vhodné si dát 3 měsíční kůru, která obsahuje:

 

Energie bylin intimní vložky:

Doporučuji 2 – 3 balení

 

Energie bylin menstruační vložky: 2-3 balení – nebojte se ceny – jsou mnohem dražší, ale jsou více savé a menstruace je s nimi méně krvácivá a i kratší. Takže cenově pak vychází velmi podobně a nedá se vůbec docenit příjemný pocit, komfort plus posílení svého zdraví. Dělala jsem srovnání menstruačních vložek – najdete ho zde.

Pokud nemáte VIP kartičku na TianDe – vyplňte formulář, ozvu se Vám – (jedná se o více než 1/3 nižší ceny). Ráda Vám povím, jak na to.

Ženský bylinný čaj:

Vložky Jemná péče 5ks:

Energie života: 10 kusů

Jak postupovat:

1. měsíc: doporučuji začít s intimními vložkami Energie bylin, přejít pak na menstruační Energie bylin a po menstruaci opět pokračovat v intimních. V průběhu měsíce je fajn pít Ženský čaj – jedenkrát denně, nejlépe ráno, či dopoledne.

2.měsíc: pokračujete v intimních Energie bylin intimními a menstruačními.

Ve 3. měsíci opět intimní Energie bylin a 10 denní kúru intimek Energie života (ty jsou na 24 hodin). A pokračovat energií bylin.

!!! V případě potřeby a pocitů – lze kombinovat jinak – např. pokud by Energie života (jsou to úplně nejsilnější bylinné vložky) byly nepříjemné, je možné nahradit Jemnou péčí a pokračovat Energii života až ve 3. měsíci. Řiďte se vaším pocitem a komfortem. Někdy Energie života spustí výtok (je to forma čištění těla), nelekejte se, sám odezní.

 V čem jsou vložky tak účinné?

Za prvé jsou opravdu na povrchu z přírodních materiálů, prodyšné a krásně savé, proto zaručují našim intimním partiím dostatečný zdravý komfort a hlavně obsahují bylinkové extrakty, které jsou vyrobeny Institutem čínské medicíny podle receptur starých více než 4000 let. Mají byliny proti menstruačním křečím, celkově podporují a harmonizují ženský hormonální systém. Dodávají energii. Umí řešit veliký počet intimních obtíží.

Pokud nemáte žádný problém, ale zajímá vás kvalitní péče o sebe při menstruaci, doporučuji určitě menstruační vložky od TianDe. A pro podporu energie, vitality a zdraví intimní vložky.

Krásný den přeji a spoustu spoustu lásky! Hlavně každá sama sobě!