V TianDe pracuji 2 roky a troufám si říct, že Vám mohu povědět spoustu výhod a nevýhod této práce, co jsem tady poznala. Vzhledem k tomu, že jsme s manželem otevřeli i eshop www.nakupuj-tiande.cz a kamenný obchod TianDe v Ústí nad Labem, procestovala jsem i do srdce TianDe, do překrásné Altaje a poznala lidi, co tuto firmu založili a kdo stáli u zrodu, poznala jsem i jádro této firmy.

Přemýšlím, čím začít – výhodami Vás navnadím, zápory znechutím, možná bude lepší obojí prolínat a názor? To už je na Vás 😊

Výhody práce – určitě: Vy jste svým pánem – pokud nemáte rádi pevnou pracovní dobu, tohle Vám bude opravdu vyhovovat. Vy si určujete, jak často, kdy a kde budete pracovat. TianDe můžete začít budovat při Vaší stávající práci. Zároveň – zde je i úskalí – jste si sami svým šéfem a ne každý to zvládá a umí. Výhodou zas je, že máte člověka nad sebou, který Vás do TianDe přivádí a učí Vás a předává, co umí a může.

Nevýhoda ale zas je, že člověk má tendenci dávat zodpovědnost na člověka nad sebou, ne na sebe a čeká, co „odkud“ spadne, místo toho, aby si uvědomil, že jedinou zodpovědnost za své podnikání má on sám. V TianDe máte spoustu lidí, na koho se můžete obrátit, aspoň my máme opravdu skvělý tým a nejsme na podnikání sami – tedy pokud nechceme.

Ale – aktivitu a Vaši práci za Vás nikdo neudělá.
Obrovská výhoda je, že práce v TianDe Vás toho neuvěřitelně moc naučí. V životě je důležitý vývoj, sám život je neustálá změna, a v TianDe ten vývoj a práce na sobě je. Abyste byli úspěšní, je potřeba se učit nové věci, je potřeba studovat, rozvíjet se, inovovat. Můžete se zde plně realizovat, je tu velká svoboda.

Další výhodou je, že pracovat v TianDe je možné přes on-line svět. Co to znamená? Můžete si vytvořit web, používat ke zviditelnění sebe a své práce Facebook, Instagram, Twitter a jiné on-line nástroje.
Můžete šířit a věnovat se TianDe v živém a on-line svět. Díky tomu, že je zde on-line svět, to byl důvod, proč já šla do TianDe. Neumím si představit, že bych někomu něco vnucovala. Dodnes jsem to nemusela dělat. Jsou nástroje, jak to dělat chytře, efektivně a kdy lidé hledají spíše Vás.

Výhody: TianDe jsou opravdu smysluplné produkty, které pomáhají, zlepšují a zpříjemňují život. Nabízíte a šíříte něco, co má smysl a co opravdu pomáhá. Nabízíte něco, co si sami vyzkoušíte, zjistíte, zda s tím rezonujete a šíříte v podstatě vlastní zkušenosti skrze Vaše schopnosti a talenty, které na cestě objevujete.

Pokud se zamilujete do TianDe a bude Vás to lákat, půjdete do toho a vytrváte, nese to ovoce a výsledky a rozvinete mnohem více právě Váš potenciál, zároveň se naučíte spoustu věcí. Zároveň – čím déle v TianDe pracujete, tím vyšší máte příjem.

Nevýhody: Pokud hledáte okamžitý příjem, v TianDe není. Jsou cesty, jak ho získat rychle, ale je to stále podnikání. A pokud jste si někdy zkusily podnikání, víte, o čem to je – vložíte nemalé finance, úsilí, energii a později sklízíte – v TianDe je to ale snazší – není zde vstupní kapitál a rizika tu finanční pro Vás nejsou. Je zde zapotřebí vložit Váš čas, zaměření a energii. Nemusíte stanovovat ani cenu, finanční jistoty a benefity tu jsou a opravdu štědré.

Nevýhody: Musíte dodržovat etický kodex firmy a legislativu ČR, což je v podstatě v každém podnikání.
TianDe je forma síťového marketingu. Nevýhodou je, že v Čechách má ne zrovna libou pověst, i když v podstatě opravdu málokdo ví, o co jde. Takže se nesmíte brát moc vážně a nesmíte řešit, co si o Vás myslí ostatní.


Výhodou této formy podnikání je, že Váš příjem se stává nezávislým na Vašem konkrétním odpracovaném čase a to je obrovská výhoda. Tzn. že můžete jet například na dovolenou a klidně se Vám stane, že Vám vzroste příjem, i když v daný měsíc toho tolik neděláte.

Sama jsem si vyzkoušela velmi nepříjemnou situaci, že jsem onemocněla a přes 2 měsíce nebyla schopná pracovat. Díky TianDe mi šel stále velmi slušný příjem, navíc mne tým podpořil a pomohl. Neuvěřitelně jsem byla vděčná za tuto formu práce.

Nevýhodou této formy podnikání je, že vzniká u lidí iluzorní realita, že se práce stane nějak „sama“, bez Vás. A očekávají, že se to nějak stane samo. To se nestane. Práce je důležitá a dávání energie do Vašeho podnikání bez ohledu na pozici a Váš příjem je alfa omegou úspěchu. Co děláte Vy, pak duplikuje Váš tým.

Výhoda TianDe je, že je to opravdu dobrá firma s dobrými lidmi. Poznala jsem v Altaji tak skvělé lidi, že s TianDe nemám vůbec žádný problém a co firma deklaruje ohledně účinnosti produktů – s tím musím souhlasit. Produkty TianDe opravdu fungují.

Nevýhodou je, že v TianDe je vysoká poptávka po produktech a vysoký růst, momentálně nás trápí občasné výpadky některých produktů. Naštěstí jich máme přes 500, některé jsou ale favoriti a když si na ně zvyknete a jeden Vám na 2 týdny vypadne, lidé to nenesou libě. A s tímhle máme problém především my, jako eshop www.nakupuj-tiande.cz. Není to pak pro nás úplně jednoduchá situace, tyto výpadky od dodavatele vykrývat. Přes to – na TianDe nedám dopustit.

Obrovskou výhodou je, že v ČR TianDe začíná být známé, ale je firma stále na začátku a je zde co budovat a kam růst.


Zajímá Vás to?
Ráda Vám o tom povím více např. u osobní kávičky či společném on-line rozhovoru. Ozvěte se.

Irena Marek Brejchová,

Zlatá ředitelka TianDe, ČR, tel.: 778089910, e-mail: irena.brejchova@nakupuj-tiande.cz