Zajímá vás šetrný způsob bělení zubů? Sama mám od narození žlutou sklovinu a už jsem si na to zvykla. O bělení zubů jsem ani nepřemýšlela, v podstatě jsem k vybělení přišla „nešťastnou náhodou“.

Máme firmu s produkty z tibetsko-čínské medicíny TianDe. A TianDe má spoustu unikátních produktů, které zbožňuju. Přiznám se ale, že bělící pasta mne nelákala. Nevěřila jsem jí.

Stačila mi jen příjemná pasta s perlovým práškem, chutná výborně, která umí bělit „jen“ do přirozené barvy skloviny a spíš mne trápil zubní kámen. Kvůli tomu jsem volila pasty TianDe s kartáčky, které jsou šetrné k zubům a uzpůsobené pro zdravé dásně.

Jenže… Znáte to pravidlo: „Kovářovic kobyla chodí bosa?“ Tak to opravdu platí. Naprosto a totálně. Jak jsme s produkty v práci, tak nám občas chybí doma. (Jakože si nemám čím umýt hlavu, že děti vyplácají šampón, to se občas stane, že mi chyběly i naše přírodní vložky, to už taky, ale že dojde pasta a že ji několik dní nejsme schopni přinést, to už trošku hraničí s onemocněním zvané demence! 🙂 )

Takhle jsme nedávno čtyři dny po sobě zapomínali přinést z obchůdku pastu.  A mne nezbývalo nic jiného, než šáhnout k manželovi do skřínky, kde má: Extra White Pro.

Co to je Extra White Pro ?

 

Na štítku je napsané: „Pro intenzivní vybělení zubů, odstranění pigmentových usazenin tabáku, kávy a čaje ze skloviny.“

Tato pasta se používá jeden až dvakrát v týdnu, tak ji měl manžel zvlášť. Půjčila jsem si jí a zažila jsem po čtyřech dnech s touto pastou naprostý šok. Když jsem se koukla do zrcadla a všimla si zubů – to bych nevěřila – mnohem bělejší!!

Slyšela jsem, že funguje, občas byla taky v Čechách totálně vyprodaná, že jsme ji nemohli na www.nakupuj-tiande.cz naskladnit, ale nějak jsem na to stále nedávala důraz. Že pasta opravdu funguje, fajn, ale že funguje až takhle???

Vyprávěla jsem to v Mladé Boleslavi na povídání o TianDe, které čas od času někde po Republice dělám a byla tam slečna, která se smála od ucha k uchu s naprosto bílými zuby, že má poprvé tuto pastu a že je má tak bílé, že si i kamarádi všímají. ALE!! Slečna si nepřečetla, že se má pastu používat dvakrát týdně! Používala každý den. Zuby měla sice v pořádku, ale asi bych byla opatrná.

Je na vás, zda zvolíte bezpečný dlouhodobější efekt bělení zubů, dle návodu (Za mne doporučuji). Úžasná kombinace na bělení zubů je pasta Extra White v kombinaci s perlovou pastou Natural Oceanic Pearl – doslova jednička s hvězdičkou.

Objednat si pastu můžete přes eshop www.nakupuj-tiande.cz a pokud byste chtěli levnější cenu, napište mi, zařídím Vám VIP cenu 😊. Přímo pro komunikaci se mnou, stačí kliknout ZDE.

Pokud by Vás více zajímalo, jaké máme další opravdu fungující produkty a jaké mají multifunkční využití, sledujte tento web, či Facebook: Tiande-tak trochu jiná kosmetika – točím zde i krátká videa.

Mějte se krásně a pečujte o svůj chrup a dásně 😊.